SK CZ
 
DĚTSKÁ HŘIŠTĚ
Základní vybavení každého dětského hřiště - věže se skluzavkami, prolézačky, houpačky, pískoviště, domečky a kolotoče pro všechny věkové kategorie určené pro veřejná prostranství, do mateřských a základních škol - pestrobarevné produkty na bázi jedlového dřeva doplněné kovovými a plastovými elementy.
DĚTSKÁ HŘIŠTĚ
TÉMATICKÉ KOLEKCE
Produkty seskupeny v různých designových a tématických liniích vytvoří originální dětské hřiště s důrazem na vizuální a obsahovou stránku projektu. V nabídce jsou nové prvky ve tvaru stromů, zařízení s nádechem dobrodružství, tak množství produktů pro úplně nejmenší děti
TÉMATICKÉ KOLEKCE
SPORTOVNÍ PRVKY
Zařízení podporující sportovní aktivitu, soubor gymnastických prvků, doplňky sportovišť, zejména pro kolektivní sporty, stezka zdraví s několika stanovišti, produkty pro aktivní odpočinek seniorů, a navíc množství ramp a nájezdů v rámci stále populárnějších skate parků.
SPORTOVNÍ PRVKY
MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ
Nedílnou součástí dětského hřiště by měly být lavičky, odpadkové koše, informační tabule, oplocení, případně jiné doplňky. V nabídce i samostatně jako vybavení parků, zahrad, ulic, náměstí a restauračních a rekreačních zařízení.
MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ
 
 • 30 let výrobních zkušeností společnosti
  Legnolandia a 6 let let servisních
  zkušeností společnosti Zepelin
 • 10 let standardní záruka na materál
  a výrobní vady
 • 170 instalací v 70 městech
  a obcích ČR a SR
 • Certifikáty manažmentu kvality ISO 9001, environmentálního manažmentu 14001 a energetického manažmentu 50001

novinky

LEGNOLANDIA vstupuje na Český trh

Jeden z největších výrobců dětských hřišť LEGNOLANDIA vstupuje na český trh. Objevte skvělé kolekce dětských hřišť a sportovních prvků vyrobených z kvalitního jedlového dřeva italských Dolomitů. Objevte kvalitu vyrobenou ekologickými procesy! novinky

do pozornosti

Vež ABIES

Dětská klasika. Ucelené sestavy věží s přidruženými prvky pro komplexní rozvoj dětí každého věku.